O MNIE

Witaj!

W 2016r zostałem radcą prawnym i jednocześnie młodym przedsiębiorcą. Wcześniej, przez ponad 7 lat pracowałem w Kancelarii Radcy Prawnego Ryszarda Stolarza. Obecnie dalej razem współpracujemy. W międzyczasie ukończyłem studia prawnicze, ekonomiczne oraz aplikację radcowską. Interesuje się prawem ubezpieczeń społecznych i od 2014r prowadzę z powodzeniem bloga prawniczego – Odwołanie od decyzji ZUS.

Z kolei, prywatnie jestem szczęśliwym mężem ślicznej blondynki i ojcem wesołego Oliwierka. Zasadziłem też pierwsze drzewko. Pozostało więc zbudowanie domu. Mam nadzieję, że wszystko w swoim czasie.

Interesuje się sportami motorowymi, ale niestety jeszcze bez próby sprawdzenia się w praktyce. Póki co rodzinny Fiat musi mi wystarczyć. Nie ma jednak tak źle, bo mam egzemplarz z turbiną 🙂 Poza tym lubię z kolegami pokopać na hali, pobiegać wsłuchując się w System of a Down, śledzić wydarzenia kolarskie, a karierę Rafała Majki w szczególności, oglądnąć dobry serial, przeczytać niezłą książkę i wiele innych. Czyli… jak każdy mam swój świat i swoje kredki. Częścią tego, jak już wspomniałem, są kodeksy, ustawy i inne akty prawne. Idąc z duchem czasu wiedzą o nich dzielę się również w Internecie. I jeżeli chcesz tą część mnie poznać to serdecznie zapraszam.

I pozdrawiam 🙂